jméno heslo
VUT v Brně FSI VUT HeRoDis Teacher Studis LIDÉ UDÁLOSTI
Tisk Mapa stránek
ÚVODNÍ STRANA
PROFIL ÚSTAVU
 
VEDENÍ
 
TRIBOLOGIE
 
DIAGNOSTIKA
 
REVERZNÍ INŽENÝRSTVÍ a ADITIVNÍ TECHNOLOGIE
 
PRŮMYSLOVÝ DESIGN
 
 
 
STUDIUM NA ÚK
 
KONFERENCE A SEMINÁŘE
 
SLUŽBY
 
 
 
INFORMAČNÍ ZDROJE
 
KARIÉRA
 
KONTAKTY
 
 
 
HLEDEJ NA ÚK

vše
3D digitální model
bakalářské práce
diplomové práce
dizertační práce
funkční vzorky
pojednání k SDZ
prezentace
příspěvek konference
tisková zpráva
fotogalerie
 
 
 
 
 
 


doktorské studiumSTUDIM NA ÚK
studium | studenti | školitelé | témata | disertační práce | pojednání k SDZ
Interní studium
Jméno Místnost Telefon E-mail
Ing. Pavel Čípek A2/401 +420 54114 3238 145336@vutbr.cz
Ing. Kryštof Dočkal A2/401 +420 54114 3238 y133449@stud.fme.vutbr.cz
Ing. Jakub Hurník D5/470 +420 54114 4927 Jakub.Hurnik@vut.cz
Ing. Vendula Kratochvílová A2/411 +420 54114 3240 y115735@stud.fme.vutbr.cz
Ing. Martin Krčma D5/470 +420 54114 4927 Martin.Krcma1@vut.cz
Ing. Jiří Křupka A2/401 +420 54114 3238 Jiri.Krupka@vut.cz
Ing. Daniel Kvarda A2/401 +420 54114 3238 Daniel.Kvarda@vut.cz
Ing. Houssam Mahmoud A2/411 +420 54114 3240 y172266@stud.fme.vutbr.cz
Ing. Ondřej Macháček A2/412 +420 54114 3216 Ondrej.Machacek@vutbr.cz
Ing. Martin Malý D5/470 +420 54114 4927 Martin.Maly2@vut.cz
Ing. Petr Novák A2/412 +420 54114 3216 145572@vutbr.cz
Ing. Matúš Ranuša A2/409 +420 54114 3227 ranusa@fme.vutbr.cz
Ing. David Rebenda A2/401 +420 54114 3238 145187@vutbr.cz
Risha Rufaqua, MSc, MBA A2/401 +420 54114 3238 Risha.Rufaqua@vut.cz
Kazumi Sakai A2/403 +420 54114 3239 y190166@stud.fme.vutbr.cz
Ing. Jan Suchý D5/470 +420 54114 4927 Jan.Suchy1@vut.cz
Ing. Ondřej Vaverka D5/470 +420 54114 4927 Ondrej.Vaverka@vut.cz
Ing. Arnošt Vespalec D5/470 +420 54114 4927 Arnost.Vespalec@vut.cz
Ing. Radek Vrána D5/470 +420 54114 4927 vrana@fme.vutbr.cz
Ing. Tomáš Zapletal A2/401 +420 54114 3238 145787@vutbr.cz
Ing. Barbora Zháňalová B2/306 +420 54114 2702 152610@vutbr.cz


Kombinované studium
Jméno E-mail
Ing. Martin Kočica 144898@vutbr.cz
Ing. Martin Repka y79559@stud.fme.vutbr.cz
Ing. Bc. Richard Sovják xssovjakr@vutbr.cz